Logo firmy

Okna

Ofertę w zakresie okien — ale także drzwi przesuwnych — opieramy na sprawdzonych i niezawodnych rozwiązaniach. Wykorzystując najnowsze technologie, dbamy o każdy szczegół i wszystkie produkty do-stosowujemy do aktualnych standardów.

Chcąc zapewnić komfort i wygodę użytkowania, używane przez nas pakiety szybowe są zawsze najwyż-szej jakości, spełniając przy tym wszelkie możliwe normy bezpieczeństwa. Pakiety szybowe posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. 

Zróżnicowaną gamę okien PCV, drewnianych, drewniano aluminiowych, aluminiowych wzbogaca-ją okucia oraz szprosy. W zależności od oczekiwań,  pomożemy dostosować okienne oku-cia czy okienne szprosy do Państwa indywidualnych potrzeb. Ponadto wyjaśnią różnice pomiędzy nimi, doradzając jednocześnie optymalną konfigurację. Do okien możemy dobrać różnego rodzaju rolety ze-wnętrzne jak i wewnętrzne sterowane elektronicznie lub ręcznie.

Jeżeli mają Państwo specjalne wymagania dotyczące kolorystyki okien, dysponujemy bogatą paletą barw, która z pewnością zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagającyh klientów.

Doskonałym uzupełnieniem oferty związanej z oknami oraz drzwiami przesuwnymi jest możliwość ich montażu przez naszych specjalistów. Montowaniem okien i drzwi przesuwnych zajmujemy się na co dzień, tak więc zrobimy to szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Dzięki świadczonym przez nas usługom montażu okien oraz drzwi przesuwnych, otrzymują Państwo kompleksowe wsparcie i gwarancję najwyższej możliwej jakości w atrakcyjnej cenie. Możliwe różne systemy montażu.

Współpracujemy z firmami: Abakus, Solo, Lubelska Fabryka Okien, Sokółka, Wiktorczyk, Stolarnia Adam, Hanarol, Domosystem.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję